TripConnect je nová služba přímých rezervací na TripAdvisor

TripAdvisor cílí na malé nezávislé hotely a B&B ubytování novu službou TripConnect.

TripConnect je služba, která zajišťuje zobrazení přímé rezervace ubytování na vlastních webových stránkách zařízení vedle možnosti rezervací prostřednictvím internetových rezervačních systémů.

Služba je určená pro zařízení, která využívají tzv. Business Listing, ve které jsou aktivovány nadstandardní služby v profilu zařízení jako je např. uvedení přímých kontaktů, zveřejňování speciálních nabídek a podobně.

TripConnect pracuje na základě aukce podobně jako např. Google AdWords v rámci pořadí zobrazení s rezervačními systémy.

Při kliku na rezervace prostřednictvím vlastní webové stránky je klient přesměrován na oficiální webové stránky zařízení, kde v on-line rezervačním systému je rezervace provedena. Rezervační systém používaný ubytovacím zařízením musí být certifikovaný TripAdvisorem z důvodu konektivity.

S uvedením novinky TripConnect na trh v oblasti rezervací ubytování si TripAdvisor slibuje velký zájem hoteliérů a dalších provozovatelů ubytovacích kapacit, a do budoucna i pohostinských zařízení.

TripConnect


e-hoteliér

virtuální rádce trendů hospitality byznysu, novinky ze světa hotelnictví a ubytování. Zajímavé a inspirující koncepce, postřehy z oboru a zprávy o dění ve světě

Kontakt

Miloslav Pecho majitel a provozovatel webového portálu mip-s.cz 725 777 573
IČ: 41721403
mip-s@seznam.cz