Hotel budoucnosti

O hotelové budoucnosti se v poslední době hodně spekuluje, zda hotely budou svým zaměřením kopírovat konzervatismus ve vybavení a službách, nebo budou moderní (co je to moderní? sklo a železo?) nebo pitoreskní až bizarní? A co exklusivní, luxusní až pohádkově neuvěřitelně vybavené?

Ať je to jakkoliv, určitě budou hotely různé a hotel budoucnosti bude využívat nejmodernějších technologických vymožeností pro zpříjemnění pobytu a ušetření nákladů. To, že v hotelech již dnes proudí vysokorychlostní internet, mnoho regulací je automatizováno, virtuální realita je téměř všude (např. koupelnová zrcadla s televizí a internetem), objednávky, otevírání dveří a placení probíhá prostřednictvím mobilních sítí, čekají nás i další "překvápka".

Nedávno Singapurská společnost Next Gen NBN představila blízkou hotelovou budoucnost, prohlédněte si ukázku, úsudek nechám na vás.

 


e-hoteliér

virtuální rádce trendů hospitality byznysu, novinky ze světa hotelnictví a ubytování. Zajímavé a inspirující koncepce, postřehy z oboru a zprávy o dění ve světě

Kontakt

Miloslav Pecho majitel a provozovatel webového portálu mip-s.cz 725 777 573
IČ: 41721403
mip-s@seznam.cz